Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

Dni powszednie: 7.00, 18.00

Sakrament Pokuty sprawowany jest codziennie w czasie każdej Mszy świętej

W pierwsze piątki miesiąca: od godz. 6.30 i od godz. 16.00 .

Poniedziałek, wtorek, środa: 16.00 - 17.30 (podczas kolędy 16.00-17.00)

Czwartek: 16.00 - 17.30 i 19.00 - 20.00 (podczas kolędy 16.00-17.00)

Piątek: nieczynna

Sobota: 9.00 - 10.00

 

Ksiądz Proboszcz przyjmuje w soboty.

Adres:
ul.Zamiejska 6
03-580 Warszawa - Targówek
tel. 0 22 679-03-72

e-mail: kancelaria@swmarek.waw.pl

Numer konta:
60 1240 6087 1111 0000 4749 4602

Duszpasterze - obecnie pracujący

  • Ks. dr. Sylwester Gaworek

    Proboszcz - od 4 października 2014 r.

    Data ur.: 16 września 1966 r.

    Data święceń: 28 maja 1992 r.

    Imieniny: 31 grudnia

    Strona internetowa: http://xsylwester.wixsite.com/fides-ratio

    Parafia rodzinna: św. Trójcy, Ząbki

    Inne funkcje


    01.10.2000
    Wykładowca filozofii w Wyższym Diecezjalnym Seminarium Duchownym
    01.02.2007
    Adiunkt na PWTW
    04.12.2008
    Członek Komisji ds. Studiów

  • Ks. Tomasz Jarzębski

    Wikariusz - od 6 października 2013 r.

    Data ur.: 2 maja 1971 r.

    Data święceń: 29 maja 1999 r.

    Imieniny: 3 lipca

    Strona internetowa: http://www.diecezja.waw.pl/pasterze/0Xooi

    Parafia rodzinna: Św. Anny, Kiczki

    Inne funkcje


    Członek Zespołu Koordynującego Formację Permanentną Duchowieństwa

  • Ks. Wojciech Jaworski

    Wikariusz - od 27 sierpnia 2014 r.

    Data święceń: 13 maja 2000 r.

    Imieniny: 23 kwietnia

    Strona internetowa: http://www.diecezja.waw.pl/pasterze/3GZkZ

    Parafia rodzinna: Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki


  • Ks. Prof. Bartosz Adamczewski

    Rezydent - od 19 czerwca 2008 r.

    http://www.teologia.uksw.edu.pl/Adamczewski

    Data święceń: 21 maja 1994 r.

    Imieniny: 21 kwietnia

    Strona internetowa: http://www.diecezja.waw.pl/pasterze/rkCA2

    Parafia rodzinna: Św. Michała Arch. i Św. Floriana Męczennika, Warszawa-Praga

    Inne funkcje


    01.10.2000
    Wykładowca na Wyższym Seminarium Duchownym DW-P
    01.10.2002
    Profesor biblistyki na UKSW
    24.02.2014
    Członek Komisji ds. Studiów

  • Kleryk Michał Sztreja

    Przebywa w naszej parafii na rocznym urlopie dziekańskim



Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
143 0.079921960830688